Terug

Gillette SkinGuard Sensetive Scheermesjes - 8 stuks

Levertijd 2-5 werkdagen

    De Gillette SkinGuard Sensitive scheermesjes zijn speciaal ontwikkeld voor mannen met een gevoelige huid en huidirritatie na het scheren. De unieke SkinGuard zit tussen de mesjes om je huid te beschermen.

    € 39,95 € 24,95

    • Koop 2 voor €23,70 per stuk en bespaar 5% Sale 5%

    Aan verlanglijst toevoegen

    • Voor 21:00 uur besteld* TooltipOp werkdagen besteld voor 21:00 uur = dezelfde dag nog verzonden. Wij hanteren meerdere levertijden, per product wordt aangeven wat de levertijd is.
    • €1,99 verzendkosten bij briefpost in NL
    • Achteraf betalen lekker makkelijk
    • 30 dagen bedenktijd

    Productomschrijving

    Gillette SkinGuard Sensetive Scheermesjes - 8 stuks

    De Gillette SkinGuard Sensitive 8 XL scheermesjes zijn speciaal ontwikkeld voor mannen met een gevoelige huid en huidirritatie na het scheren. De unieke SkinGuard zit tussen de mesjes om je huid te beschermen. Het trekken en scheuren van haren wordt voorkomen door de mesjes iets omhoog te brengen, waardoor huidirritatie en ingegroeide haartjes worden voorkomen.

    Kenmerken:

    • Comfortabel voor de huid
    • Verzorgt de haar
    • Voorkomt huidirritatie

    Inhoud: Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes - 8 stuks

    Verzending en retour

    Verzending en retour

    Mag dit product retour? Ja, mits ongeopend.
    Bekijk alle voorwaarden m.b.t. retourneren hier

    Reviews

    Vergelijk producten Verwijder alle producten

    You can compare a maximum of 3 products

      Hide compare box
      Gillette SkinGuard Sensetive Scheermesjes - 8 stuks

      Gillette SkinGuard Sensetive Scheermesjes - 8 stuks

      € 39,95 € 24,95

      Voordeligscheren.nl 8.9 / 10 - 3635 Reviews @ Kiyoh
      Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »